strona główna  aktualności  akcja Krzyś  media  galeria  wystawa  kontakt

Cytat

"Niestety, każdego dnia, a szczególnie podczas weekendów dochodzi do tragicznych wypadków drogowych, które kosztują tak wiele istnień ludzkich, z czego prawie połowę stanowią młodzi"

Benedykt XVI


Media
Tutaj znajdziesz:
spot telewizyjny,
spot radiowy,
outdoor.Wsparcie kampanii
Chcesz dołączyć do organizatorów kampanii?
Chcesz zostać wolontariuszem?
Chcesz wesprzeć finansowo kampanię?Kampania - Wyznaczony Kierowca w innych krajach
Tutaj znajdziesz informacje o kampanii Wyznaczony Kierowca (Designated Driver Campaign) w Europie.

Pomoc Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych
Fundacja Św. Krzysztofa z Wrocławia.

Media o "Krzysiu"

Poznaj swoje możliwości
8.08.2008
W najbliższy wtorek na placu przed Galeria Krakowską odbędą się pokazy Symulatora Jazdy Samochodem. Fundacja KRZYŚ, Instytut Transportu Samochodowego oraz TOP-25 wspólnie z partnerami zapraszają wszystkich chętnych w godzinach 14-18.
więcej

Wypadki pod kontrolą
8.08.2008
Czołowe zderzenie ze skuterem i samochodem wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej – to tylko niektóre wypadki, jakie przydarzyły się ostatnio radomskim kierowcom. Były to jednak zdarzenia kontrolowane w jedynym na świecie symulatorze jazdy, który jest skonstruowany z samochodu i platformy 3D.
więcej

Zanim usiądziesz za kierownicą
8.08.2008
Dzięki eksperymentowi Fundacji KRZYŚ, w szczególności młodzi i przyszli kierowcy mogli poznać i uświadomić sobie realne zagrożenia wynikające z prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu lub narkotyków.
więcej

Festyn Bezpiecznej Jazdy
8.08.2008
Od godziny 12 na Starym Mieście stanie The Driving Simulator 3D, który demonstruje, jak istotna jest koncentracja w czasie jazdy. Istnieje możliwość włączenia specjalnego trybu - ,,pod wpływem alkoholu’’, który pokazuje, jak ciężko nietrzeźwej osobie zapanować nad prowadzonym pojazdem. Imprezę organizuje Fundacja Kierowca Bezpieczny, Fundacja KRZYŚ oraz Instytut Transportu Samochodowego.
więcej

Autopiknik bez %
8.08.2008
Warto w sobotę wybrać się całą rodziną na plac niedaleko Bramy Mariackiej w Gdańsku. Tutaj dowiemy się więcej m.in. o zasadach postępowania podczas wypadków.

Chcemy przede wszystkim propagować wśród kierowców trzeźwość, uczyć zasad postępowania w razie wypadku drogowego oraz pierwszej pomocy medycznej – mówi Ewa Kryczało z Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień od Alkoholu, współorganizator akcji.
więcej

Wirtualna jazda na bani
8.08.2008
Chcesz się przekonać na trzeźwo, jak zachowasz się za kierownicą jako kierowca na podwójnym gazie? Przyjdź we wtorek 29 lipca pod Galerię Krakowską ,,pojeździć’’ na specjalnym symulatorze.
więcej

Symulowana jazda po pijanemu
8.08.2008
Już 23 lipca przed radomskiem hipermarketem Carrefour będzie można poszaleć toyotą, dokonując nią nawet najbardziej niebezpiecznych manewrów. I co najważniejsze, nie wiąże się to z żadnym ryzykiem i niebezpieczeństwem, bowiem wszystko ma się odbywać w…symulatorze.
więcej

Symulator Bezpiecznej Jazdy w Olsztynie
7.08.2008
Olsztynianie mogli sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze bezpiecznej jazdy. Patronujemy takim wydarzeniom, bo warto edukować i przekonywać naszych kierowców. Stąd między innymi nasz udział w programie Drinking and Driving - powiedział Tomasz Głażewski, zastępca prezydenta miasta. W niedzielę o 14.00 na Starym Mieście zaprezentowano wyjątkowe narzędzie w uświadamianiu negatywnych skutków prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu - The Driving Simulator 3D.
więcej

Zderzenie kontrolowane w Radomiu pod naszym patronatem
7.08.2008
Czołowe zderzenie ze skuterem i wyjeżdżającym z podporządkowanej drogi autem oraz wjechanie w tył zaparkowanego na poboczu samochodu to tylko niektóre zasadzki, jakie czekały dzisiaj na kierowców przed hipermarketem Carrefour w Radomiu.
więcej

Symulator do jazdy „po jednym”
7.08.2008
Wczoraj w Radomiu można było „przejechać się” symulatorem pokazującym wpływ alkoholu na kierowcę oraz zasięgnąć motoryzacyjnych porad kierowcy rajdowego.
więcej

<< poprzednia strona 1 2 3 4 nastepna strona >>

Nasi partnerzy:

Strona powstała dzięki dotacji Komisji Europejskiej Sobota, 13 lipca 2024 r.